Logowanie

Jeżeli posiadasz już nadany osobisty identyfikator oraz ustalone własne hasło, możesz zalogować się teraz do portalu.

Odzyskanie hasła»
Przypomnienie identyfikatora»

 

Oświadczenie do kredytu na PIT

 

 

­­­­ 

­­ 

­

Witamy w portalu
 
Z­najdujesz się aktualnie na stronie logowania Portalu Banku Pocztowego, umożliwiającego dostęp do informacji oraz obsługę produktów finansowych Banku. Portal jest dostępny tylko dla uprawnionych pracowników oraz współpracowników. Aby uzyskać dostęp należy wpisać w okienku Logowanie swój Identyfikator oraz Hasło i kliknąć Zaloguj.

UWAGA dla pracowników Poczty Polskiej!
Przypominamy, że identyfikator musi być wpisywany wielkimi literami, hasło musi składać się z minimum 8 znaków i zawierać: literę małą, literę wielką, cyfrę oraz nie może zawierać polskich liter i znaków specjalnych.

PIĄTE nieudane logowanie blokuje dostęp na 30 minut. 


W przypadku gdy aktualne hasło nie spełnia w/w wymogów należy je zmienić  używając opcji Odzyskanie hasła - link w okienku Logowanie.


W tej chwili możesz:
- zalogować się do Portalu sprzedażowego / Intranetu  - jeśli posiadasz już konto użytkownika lub jesteś pracownikiem BPSA lub jesteś zarejestrowan(a)y w Programie Lojalnościowym BPSA,
- utworzyć własne konto użytkownika w Portalu wypełniając formularz rejestracji w Portalu,

UWAGA dla pracowników Banku Pocztowego! 
JEŚLI JESTEŚ PRACOWNIKIEM BP SA I CHCESZ OTWORZYĆ STRONĘ INTRANETU A WYŚWIETLA SIĘ NINIEJSZA STRONA SPRAWDŹ CZY PO PRAWEJ STRONIE WIDZISZ SWOJE IMIĘ I NAZWISKO ORAZ NAPIS 'ZALOGOWANY', OZNACZA TO, ŻE JESTEŚ JUŻ ZALOGOWANY DO INTRANETU, ALE NIE MASZ UPRAWNIEŃ DO SERWISU SPRZEDAŻOWEGO, ABY PRZEJŚĆ DO INTRANETU KLIKNIJ NA SWOJE NAZWISKO, JEŚLI NIE WIDZISZ SWOJEGO NAZWISKA MOŻESZ ZALOGOWAĆ SIĘ DO INTRANETU POPRZEZ PORTAL UŻYWAJĄC SWOJE OSOBISTE DANE: UŻYTKOWNIK ORAZ HASŁO LOGOWANIA DO SIECI BANKU POCZTOWEGO (SYSTEMU WINDOWS).


Po zalogowaniu do Portalu sprzedażowego uzyskasz dostęp do: wniosków elektronicznych, wydruku umów, aktualnych informacji o ofercie produktowej Banku, instrukcje obsługi, druki do pobrania, wyniki swojej sprzedaży.


 

Życzymy przyjemnej pracy


Kalkulator rat kredytu gotówkowego

 

­Oblicz ratę­

­

­­­ 

 

Instruk­cja do Portalu

 

Instrukcja do Portalu sprzedażowego zawiera informacje o zawartości i sposobie korzystania z Portalu sprzedażowego. Instrukcja »

Wszelkie problemy i pytania związane z korzystaniem z Portalu można rozwiązywać elektronicznie korzystając z funkcji Kontakt z Ba­nkiem »

 

­

Aktywacja dostępu

 

Jeśli jesteś pracownikiem Banku Pocztowego lub uczestniczysz w Programie Lojalnościowym BP lub dokonał(a)eś rejestracji, możesz aktywować swój osobisty dostęp do Portalu / Intranetu: Aktywacja dostępu >>

Rejestracja

 

Jeśli chcesz zarejestrować się w Portalu sprzedażowym lub przystąpić do Programu Lojalnościowego wypełnij: Formularz rejestracji >>